poniedziałek, Kwiecień 23, 2018

Fundacja KOWAL serdecznie zaprasza na szkolenie pt.: „Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową” organizowane przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Jednym z prelegentów będzie Prezes Fundacji KOWAL dr Michał Kaczmarski.

Szczegóły dotyczące miejsca, terminu, zgłoszeń uczestnictwa oraz agendy znajdą Państwo na stronie http://www.ilim.poznan.pl/farmacja.

wtorek, Kwiecień 3, 2018

Zarząd i Rada Fundacji „Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków” informuje, że do grona członków Fundacji dołączył Związek Pracodawców Hurtowni Farmaceutycznych (ZPHF), tym samym Fundacja KOWAL reprezentuje interesy wszystkich uczestników rynku branży farmaceutycznej. Rada w nowym gronie wraz z Zarządem Fundacji będzie systematycznie i aktywnie działać na rzecz efektywnego i terminowego wdrożenia zapisów Dyrektywy Fałszywkowej na terenie całego kraju.

środa, Marzec 28, 2018

Prezesem Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego został Krzysztof Kopeć, pełniący do tej pory funkcję wiceprezesa Związku.  Funkcję wiceprezesa będzie nadal pełnił Grzegorz Rychwalski.

 

www.producencilekow.pl/krzysztof-kopec-nowym-prezesem-pzppf/

środa, luty 28, 2018

Zarząd i Rada Fundacji „Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków” informuje, że nawiązała współpracę ze Związkiem Pracodawców Aptecznych PharmaNET. ZPA PharmaNET dołączył do grona Organizacji Stowarzyszonych i wspólnie z Fundacją KOWAL będzie podejmował działania mające na celu efektywne i terminowe wdrożenie zapisów Dyrektywy Fałszywkowej w punktach aptecznych na terenie całego kraju.

piątek, luty 9, 2018

Fundacja KOWAL uprzejmie informuje, że decyzją Zarządu oraz Rady został wybrany dostawca blueprint dla krajowego systemu weryfikacji autentyczności leków, którym jest firma Arvato Systems GmbH. Na przestrzeni kolejnych tygodni głównymi działaniami Fundacji będzie komunikacja z MAH dotycząca zarówno umowy, modelu finansowania oraz terminów wpłat składek.

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

Ul. Sienna 39
00-121 Warszawa

biuro@nmvo.pl

WIĘCEJ