piątek, Sierpień 10, 2018

Fundacja Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków (KOWAL) informuje, że w dniu 10 sierpnia 2018 roku uruchomiony zostanie portal pozwalający na zgłoszenie gotowości rozwiązań informatycznych używanych przez Użytkowników Końcowych systemu (apteki, szpitale, hurtownie) do współpracy z interfejsem API PLMVS[1] w ramach Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków (tzw. Baseline Testing).

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym pismem.

 

poniedziałek, Lipiec 9, 2018

Zarząd Fundacji "Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków" z przyjemnością informuje, że umowa dla MAH w zakresie finansowania krajowego systemu weryfikacji autentyczności leków jest już dostępna.

W celu podpisania umowy prosimy o pobranie, uzupełnienie oraz podpisanie poniższej umowy, a następnie przesłanie na dedykowany adres mailowy: plmvo.mah@nmvo.pl. Polska wersja umowy musi zostać bezwzględnie uzupełniona.

czwartek, Lipiec 5, 2018

W dniu 5 lipca 2018 roku Fundacja „Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków” (dalej Fundacja lub Fundacja KOWAL) podpisała w swojej siedzibie w Warszawie kontrakt z Arvato Systems GmbH na budowę i utrzymanie polskiego repozytorium danych w ramach Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków. W budowie Europejskiego Systemu uczestniczy obecnie 30 krajów Europy, a docelowo uczestniczyć w nim będzie 32 kraje, w tym wszystkie kraje członkowskie UE i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

środa, Czerwiec 27, 2018

Zarząd Fundacji „Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków” informuje, że kolejne warsztaty dla dostawców oprogramowana IT dla użytkowników końcowych (aptekarzy oraz hurtowników) odbędą się w Warszawie w dniach 26 oraz 27 lipca 2018 roku.

Warsztaty są podzielone na dwie części:

1.       Warsztaty dla aptek odbędą się w czwartek, 26 lipca 2018;

2.       Warsztaty dla hurtowni odbędą się w piątek, 27 lipca 2018.

czwartek, Czerwiec 21, 2018

20 czerwca br. podczas zgromadzenia ogólnego, które odbyło się w Hiszpanii, Grupa Farmaceutyczna Unii Europejskiej wybrała Michała Byliniaka na prezydenta PGEU w 2019 r.

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

Ul. Sienna 39
00-121 Warszawa

biuro@nmvo.pl

WIĘCEJ