BIEŻĄCY PROCES CERTYFIKACJI UŻYTKOWNIKÓW KOŃCOWYCH DO ŚRODOWISKA PRODUKCYJNEGO SYSTEMU WERYFIKACJI AUTENTYCZNOŚCI LEKÓW

środa, Styczeń 2, 2019

Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków (KOWAL) jest w trakcie bieżącego procesu nadawania certyfikatów dostępu do środowiska produkcyjnego PLMVS.

Z uwagi na dużą liczbę Użytkowników Końcowych (około 16 tys.) nadawanie certyfikatów jest procesem rozłożonym w czasie. Certyfikaty są nadawane i wysyłane sukcesywnie.

Pobranie certyfikatów nie jest skomplikowane ani czasochłonne - trwa niecałe 5 minut, co prezentuje przygotowane video instruktażowe dotyczące generowania certyfikatów: https://www.youtube.com/watch?v=sCBIyH1hNMY.

Proces pobrania certyfikatu do środowiska testowego (IQE) wygląda jak na zaprezentowanym video. Generowanie certyfikatu do środowiska produkcyjnego (PRD) odbywać się będzie dwuetapowo, zgodnie z informacją: http://www.nmvo.pl/sites/default/files/certyfikacja_kroki_info.docx.pdf.

Istotnym jest, aby przed 9 lutego 2019 być w posiadaniu oprogramowania umożliwiającego połączenie się z systemem PLMVS, pozwalającego na weryfikację i wycofanie serializowanych produktów leczniczych.

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

ul. Stępińska 9
00-739 Warszawa

biuro@nmvo.pl

+48 22 398 92 83

WIĘCEJ