XIII Międzynarodowa Konferencja Hospital & Healthcare Management

środa, Czerwiec 12, 2019

XIII Międzynarodowa Konferencja Hospital & Healthcare Management odbywa się w Warszawie w dniach 13 - 14 czerwca 2019 r. Tematem przewodnim tegorocznej Konferencji będzie “Bezpieczeństwo podmiotu leczniczego”. Uczestnicy Konferencji będą mogli uzyskać informacje na temat wyzwań w obszarach ochrony danych i cybersecurity, zarządzania ryzykiem, medycyny personalizowana, bezpieczeństwa kadrowego i finansowego. Zaprezentowane zostaną również wyniki raportów dotyczących potrzeb kadrowych szpitali, badania satysfakcji dyrektorów szpitali oraz polityki antynikotynowej w szpitalach. W sesji "Systemy do zarządzania lekami i aparaturą, dyrektywa fałszywkowa w Szpitalach" weźmie udział dr Michał Kaczmarski - prezes Fudnacji, który przedstawi zagadnienia dotyczące łańcucha dystrybucji leków oraz trendów w zarządzaniu przepływem leków w szpitalach w świetle Dyrektywy fałszywkowej.

Szaczegóły: https://www.termedia.pl/Konferencja-XIII-Miedzynarodowa-Konferencja-Hosp...

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

ul. Stępińska 9
00-739 Warszawa

biuro@nmvo.pl

+48 22 398 92 83

WIĘCEJ