Zmiana interfejsu dla użytkowników Systemu PLMVS

środa, Październik 2, 2019

Zespół Fundacji KOWAL informuje, że w połowie grudnia 2019 roku wdrożona zostanie najnowsza 4 wersja (v4) interfejsu dla użytkowników końcowych. Oznacza to, że od tego czasu aktywne będą jedynie wersje 3 (v3) oraz 4 (v4). Tym samym wersja 2 (v2) zostanie odłączona i nie będzie można z niej korzystać.

Jeżeli do tej pory dostawcy Państwa oprogramowania aptecznego/szpitalnego/hurtownianego nie zaktualizowali go do wersji 3 lub 4 należy to zrobić niezwłocznie, brak aktualizacji oprogramowania do wersji 3 lub 4 uniemożliwi weryfikowanie serializowanych produktów leczniczych przez Państwa oprogramowanie. Wszelkie informacje dotyczące wersji 4 interfejsu są dostępne dla dostawców oprogramowania IT na PORTALU SWS (https://www.sws-nmvs.eu). Po aktualizacji oprogramowania niezbędne jest przeprowadzenie testów poprzez Baseline testing na PORTALU SWS.

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

ul. Stępińska 9
00-739 Warszawa

biuro@nmvo.pl

+48 22 398 92 83

WIĘCEJ