Związek Pracodawców Hurtowni Farmaceutycznych nowym członkiem Rady Fundacji KOWAL

wtorek, Kwiecień 3, 2018

Zarząd i Rada Fundacji „Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków” informuje, że do grona członków Fundacji dołączył Związek Pracodawców Hurtowni Farmaceutycznych (ZPHF), tym samym Fundacja KOWAL reprezentuje interesy wszystkich uczestników rynku branży farmaceutycznej. Rada w nowym gronie wraz z Zarządem Fundacji będzie systematycznie i aktywnie działać na rzecz efektywnego i terminowego wdrożenia zapisów Dyrektywy Fałszywkowej na terenie całego kraju.

Związek Pracodawców Hurtowni Farmaceutycznych skupia wiodące w Polsce firmy zajmujące się hurtową dystrybucją leków. Organizacja ma za zadanie przede wszystkim współpracę ze wszystkimi organizacjami i instytucjami działającymi w szeroko rozumianym sektorze ochrony zdrowia oraz reprezentowanie branży we wszystkich istotnych dla jej członków sprawach. Celem Związku jest między innymi propagowanie zasad Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej oraz standardów dystrybucji leków obowiązujących w Polsce i Unii Europejskiej.

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

ul. Stępińska 9
00-739 Warszawa

biuro@nmvo.pl

+48 22 398 92 83

WIĘCEJ