ANALIZA ALERTÓW

czwartek, Maj 21, 2020

Prowadząc analizy alertów w zakresie błędów technicznych otrzymywanych z systemu weryfikacji, Fundacja KOWAL z sukcesem wykorzystuje robotyzację i automatyzację procesów, co przekłada się na możliwość uruchomienia szybkiej i bezpośredniej komunikacji do farmaceuty - użytkownika systemu. Z adresu plmvo.support@nmvo.pl wysyłane są wiadomości informujące o przyczynach wygenerowania danych Alertów, między innymi:

  • weryfikacja leków OTC, które nie podlegają serializacji,
  • weryfikacja leków, których partie zostały zwolnione do obrotu przed 9 lutego 2019 roku,
  • zamiana wielkości liter w partii i/lub w numerze seryjnym z dużych na małe,
  • inne kwestie techniczne.

W wysłanych analizach informujemy o dalszych, niezbędnych krokach postepowania z danym Alertem lub produktem leczniczym, dlatego prosimy o uważne zapoznanie się z treścią naszych wiadomości.

Prosimy o ustawienie domeny Fundacji nmvo.pl jako bezpiecznej, aby mieć pewność, że otrzymają Państwo nasze wiadomości. Krótka instrukcja znajduje się w załączonym pliku.

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

ul. Stępińska 9
00-739 Warszawa

biuro@nmvo.pl

+48 22 398 92 83

WIĘCEJ