wtorek, Lipiec 16, 2019

Zachęcamy do zapoznania się z nową wersją "Pytań i Odpowiedzi" udostępnioną przez Komisję Europejską dotyczącą serializacji.

środa, Czerwiec 12, 2019

XIII Międzynarodowa Konferencja Hospital & Healthcare Management odbywa się w Warszawie w dniach 13 - 14 czerwca 2019 r. Tematem przewodnim tegorocznej Konferencji będzie “Bezpieczeństwo podmiotu leczniczego”. Uczestnicy Konferencji będą mogli uzyskać informacje na temat wyzwań w obszarach ochrony danych i cybersecurity, zarządzania ryzykiem, medycyny personalizowana, bezpieczeństwa kadrowego i finansowego. Zaprezentowane zostaną również wyniki raportów dotyczących potrzeb kadrowych szpitali, badania satysfakcji dyrektorów szpitali oraz polityki antynikotynowej w szpitalach.

wtorek, Czerwiec 11, 2019

W dniach 11 - 12 czerwca br. w Krakowie odbywa się Sympozjum PGEU (Pharmaceutical Group of European Union), którego tematem przewodnim jest "Zwiększanie bezpieczeństwa i poprawa świadczeń opieki zdrowotnej w krajach Unii Europejskiej". W jednym z paneli dyskusyjnych udział bież również prezes Fundacji KOWAL - dr Michał Kaczmarski. Zakres tematyczny panelu to: "Wdrożenie prawodawstwa dotyczącego sfałszowanych leków w Europie".

Program Sympozjum dostępny jest na stronie: www.pgeu2019.org

piątek, Maj 31, 2019

 

Podczas tegorocznej edycji Warsaw Pharmacy Show odbyły się warsztaty dla aptekarzy pt. Serializacja leków RX, które poprowadził dr Michał Kaczmarski, prezes Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków.

środa, Maj 29, 2019

 

Druga edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Farmacja z paragrafem” organizowana przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Gdańsk odbyła się 18 maja 2019 r. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli możliwość wysłuchania prelekcji dr. Michała Kaczmarskiego, prezesa Fundacji „Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków”, która dotyczyła systemu weryfikacji autentyczności leków i jego roli w ramach działań prewencyjnych i detekcyjnych w walce z fałszowaniem leków.

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

ul. Stępińska 9
00-739 Warszawa

biuro@nmvo.pl

+48 22 398 92 83

WIĘCEJ