czwartek, Maj 21, 2020

Prowadząc analizy alertów w zakresie błędów technicznych otrzymywanych z systemu weryfikacji, Fundacja KOWAL z sukcesem wykorzystuje robotyzację i automatyzację procesów, co przekłada się na możliwość uruchomienia szybkiej i bezpośredniej komunikacji do farmaceuty - użytkownika systemu. Z adresu plmvo.support@nmvo.pl wysyłane są wiadomości informujące o przyczynach wygenerowania danych Alertów, między innymi:

środa, Kwiecień 15, 2020

Zespół Fundacji KOWAL odnotował w ostatnim czasie zwiększenie liczby zapytań o proces przywracania produktów leczniczych (zmiany statusu leku na AKTYWNY) dlatego pragniemy przypomnieć, że Użytkownicy (apteki, hurtownie, szpitale) mają dostęp m.in. do trzech głównych procesów:

poniedziałek, Marzec 16, 2020

Szanowni Państwo, z uwagi na obecną, dynamiczną sytuację związaną z epidemią Koronawirusa w Polsce od dnia 16.03.2020 r. Zespół Fundacji KOWAL będzie realizował swoje obowiązki poprzez pracę zdalną.

Wszystkie dotychczasowe metody kontaktu z Fundacją KOWAL pozostają w dalszym ciągu dostępne: Platforma Zgłoszeniowa, Formularz Kontaktowy, E - mail oraz telefon.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa zgłoszenia były realizowane bez zbędnej zwłoki.

Dziękujemy za zrozumienie.

Zespół Fundacji KOWAL

poniedziałek, luty 10, 2020

Zapraszamy do zapoznanaia się z informacją prasową z okacji rocznicy uruchomienia Systemu PLMVS w Polsce.

 

Informacja prasowa

 

poniedziałek, Styczeń 27, 2020

W sobotę, 25 stycznia 2020 roku, odbył się VIII Krajoway Zjazd Aptekarzy, podczas którego zgecydowaną większością głosów na stanowisko Prezesa Naczelnej Izby Aptekarskiej została wybrana ponownie Pani Elżbieta Piotrowska-Rutkowska.

Serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz więcej: NIA

 

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

ul. Stępińska 9
00-739 Warszawa

biuro@nmvo.pl

+48 22 398 92 83

WIĘCEJ