wtorek, Kwiecień 2, 2019

 

Z dniem 9 lutego 2019 został uruchomiony system weryfikacji leków serializowanych. Od tego dnia:

czwartek, Maj 23, 2019

Zgodnie z wytycznymi GS1 konieczne jest utrzymanie tego samego numeru identyfikacyjnego GTIN/NTIN zarówno na opakowaniu oraz w kodzie 2D. Jeden produkt nie może być identyfikowany za pomocą dwóch różnych numerów identyfikacyjnych - niezależnie od tego, czy w kodzie EAN-13 był NTIN czy GTIN.

czwartek, Maj 16, 2019

 

Podczas wykładu na PCI Days w Warszawie 16 maja br. Prezes Fundacji dr Michał Kaczmarski wygłosił wykład „Wzrost bezpieczeństwa pacjentów, dzięki serializacji farmaceutyków”. Podczas którego odniósł się do pierwszych miesięcy doświadczeń po wprowadzeniu systemu weryfikacji autentyczności leków.

W kolejnych dniach tj. 18 i 19 maja będzie nas można posłuchać w Gdańsku i ponownie w Warszawie. Poniżej szczegóły:

wtorek, Maj 14, 2019

 

Z inicjatywy GS1 Polska, Stowarzyszenia HL7 oraz Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków powstała grupa robocza, powołana do spraw poprawy bezpieczeństwa pacjenta i efektywności ekonomicznej szpitali.

Założenia aktywności grupy przedstawiła dr Anna Gawrońcka: „Celem prac grupy jest wypracowanie wspólnego podejścia, po to, żeby uruchomić masowe wdrożenie standardów GS1 w szpitalach na rzecz większego bezpieczeństwa pacjenta i lepszej efektywności ekonomicznej szpitali”.

wtorek, Maj 7, 2019

 

Fundacja KOWAL zaprasza na warsztaty i wykład prowadzony przez prezesa fundacji dr Michała Kaczmarskiego:

Fałszowanie leków

Rynek farmaceutyczny w ostatnich latach mierzy się z szybko rozwijającym się i niebezpiecznym zjawiskiem fałszowania produktów leczniczych.

WIĘCEJ

Dołącz do nas

Osoby zainteresowane rozwojem kariery w Fundacji Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków „KOWAL” prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową

WIĘCEJ

Napisz do nas

ul. Stępińska 9
00-739 Warszawa

biuro@nmvo.pl

+48 22 398 92 83

WIĘCEJ